eladó új építésű ingatlanok, házak és lakások Erdőkertes területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 997 db
Erdőkertes
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Erdőkertes területén eladó új építésű ingatlanok, házak és lakások

eladó új építésű ingatlanok, házak és lakások hirdetést keres Erdőkertes területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

Erdőkertes területén eladó új építésű ingatlanok, házak és lakásokErdőkertes
6 találat

Eladó új építésű családi ház, Erdőkertes 5 szoba 123 m² 99.9 M Ft

eladó új építésű családi ház

Pest megye, Erdőkertes, Topolyos
Azonosító: 1385_ar

Két hónapon belül költözhető tágas, minden igényt kielégítő, családbarát otthon. Eladó Erdőkertes Topolyos részén 1170 nm-es telekre épülő nettó 113 nm-es, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, dupla komfortos földszintes családi ház, gépkocsi beállóval. • 36 nm-es amerikai konyhás nappali • 4 szoba • 2 fürdőszoba • háztartási helyiség • k...

Belső terület
123 m²
Szobák
5
Irányár
99.9 M Ft
(812.2 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű családi ház, Erdőkertes 4 szoba 115 m² 102.9 M Ft

eladó új építésű családi ház

Pest megye, Erdőkertes, Szentsarok
Azonosító: 1380_ar

Eladó Erdőkertesen ÚJ ÉPÍTÉSŰ földszintes családi ház! BERUHÁZÓI ÁRON! Erdőkertes csendes, nyugodt környezetében kínáljuk megvételre ezt a 878 nm-es telekre épülő, nettó 102 nm-es, amerikai konyhás nappali + 3 szobás, dupla komfortos, földszintes családi házat. Alaprajzi elrendezés, mely igény esetén jelenleg még módosítható: - 39 nm-es a...

Belső terület
115 m²
Telek terület
878 m²
Szobák
4
Irányár
102.9 M Ft
(894.78 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű családi ház, Erdőkertes 5 szoba 122 m² 109.9 M Ft

eladó új építésű családi ház

Pest megye, Erdőkertes, Szentsarok
Azonosító: 807_trb

***KÖZPONTHOZ KÖZEL*** ***ÁTADÁS 3 HÓNAP*** ***ÜGYVÉDI KÖLTSÉGET BERUHÁZÓ ÁLLJA*** Eladó Erdőkertesen 1112 nm-es telekre épülő, önálló, egyszintes, nettó 122 nm-es, nappali + 4 szobás, dupla komfortos, 19 nm-es FEDETT terasszal rendelkező, DÉLKELETI FEKVÉSŰ családi ház! Beruházó referencia munkái, jelenleg is épülő házai a közelben megt...

Belső terület
122 m²
Telek terület
1116 m²
Szobák
5
Irányár
109.9 M Ft
(900.82 E Ft/㎡)
Eladó új építésű családi ház, Erdőkertes 5 szoba 114 m² 104.9 M Ft

eladó új építésű családi ház

Pest megye, Erdőkertes, Topolyos
Azonosító: 805_trb

ERDŐKERTES CSENDES RÉSZÉN, 740 NM-ES TELEKRE ÉPÜLŐ, EGYSZINTES, BRUTTÓ 170, NETTÓ 114 NM-ES, NAPPALI + 4 SZOBÁS, DUPLA KOMFORTOS, 18 NM-ES FEDETT TERASSZAL, FELSZÍNI GÉPKOCSI BEÁLLÓVAL RENDELKEZŐ, DÉLI FEKVÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ. Elosztása: fedett szélfogó 4,12 nm előszoba 6,29 nm közlekedő 5,97 nm közlekedő 1,76 nm házt.h. 6,03 nm fürdő ...

Belső terület
114 m²
Telek terület
740 m²
Szobák
5
Irányár
104.9 M Ft
(920.18 E Ft/㎡)
Eladó új építésű családi ház, Erdőkertes 5 szoba 119 m² 92.9 M Ft

eladó új építésű családi ház

Pest megye, Erdőkertes, Háromház
Azonosító: 1355_ar

Eladó Erdőkertesen ÚJ ÉPÍTÉSŰ családi ház! Dupla komfort, padlófűtés, klíma! MÁR CSAK A BALOLDALI HÁZ SZABAD! BERUHÁZÓI ÁRON! Kiváló lehetőség Erdőkertesen: új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, dupla komfortos családi ház várja új lakóit. Az előszobából nyílik az amerikai konyhás nappali, amely közvetlenül kapcsolódik a ...

Belső terület
119 m²
Telek terület
881 m²
Szobák
5
Irányár
92.9 M Ft
(780.67 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű ikerház, Erdőkertes 5 szoba 116 m² 104.9 M Ft

eladó új építésű ikerház

Pest megye, Erdőkertes, Kincstáriligetek
Azonosító: 1328_ar

Eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS ikerház Erdőkertesen. BERUHÁZÓI ÁRON! Eladó Erdőkertesen, a Kincstári ligetekben, nettó 112 nm-es, praktikus belső kialakítású ikerház, gépkocsi beállóval, saját 600nm-es telekkel. Az 1168 nm-es telekre két ház épül, melyek CSAK A GÉPKOCSI BEÁLLÓNÁL érintkeznek, NINCS KÖZÖS FAL! A gondos tervezésnek kö...

Belső terület
116 m²
Telek terület
578 m²
Szobák
5
Irányár
104.9 M Ft
(904.31 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű

6 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Erdőkertes
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Erdőkertes
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2