Eladó újszerű ház - Budapest, II. kerület

KAPCSOLAT
Czitóné Parrag Klára

+36 30 996

czito@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

236 m²

Telek terület

622 m²

Szobák száma

4 szoba

Erkély

19 m²

Terasz

22 m²

Épület szintje

3.

Épült

2016

Ingatlan állapot

kívül: újszerű
belül: luxus

Klíma

van

Szigetelés

12 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Belső azonosító:
A95314
Ingatlan azonosító:
1672_czp

Budapest, II. kerület, Széphalom - II/A

Irányár

399 M Ft
(1.69 M Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

236 m²

Telek terület

622 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Buda, II/a. kerület, Széphalom bevásárlóközpont közelében, kedvező hőtechnikai mutatókkal rendelkező, A++ energetikai besorolású, családi ház eladó, vagy hosszú távra bútorozottan kiadó.

A ház csendes mellékutcában, buszmegálló, iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség közelében épült, magas minőségű gépészeti anyagok beépítésével. Az épület 236 nm beépített területű (202 nm + a teraszok fele), nappali + 3 hálós + 1 dolgozószobás, 3 fürdős, 2 férőhelyes garázzsal rendelkezik, rengeteg extrával felszerelt, 566 nm-es dísznövényekkel beültetett kertben áll.

Extrák: kábel tv, internet, riasztó, video- kaputelefon szintenkénti színes beltéri monitorral, központi porszívó rendszer, műanyag nyílászárók 3 réteg hőszigetelő üvegezéssel, elektromos redőnyök, szúnyogháló, kandalló elektromos kapu, Hörmann garázsajtó, fűthető autófeljáró, automata öntözőrendszer, 4,5 KW napelem kiépítésénak előkészítése, fedett grillterasz.Lift a földszint és a garázs között.
Fűtés: tetőn elhelyezett víz-levegő hőszivattyúval kiépített hűtő-fűtő rendszer öt beltéri egységgel távirányításos vezérléssel, a teljes padlófelület meleg vizes padlófűtéssel szerelt, melyet a hőszivattyú üzemeltet 3 db termosztáttal, a meleg vizes rendszer: 160 l-es indirekt tartállyal, rekuperátor (hővisszanyerős szellőztető készülék; ezzel a berendezéssel sok energiát megtakaríthat).

A kiemelkedő szigetelésnek köszönhetően a határoló falak belső felületi hőmérséklete közel azonos a belső levegő hőmérsékletével, Nem alakul ki huzat, egész évben friss levegő minden lakóhelyiségben, szabályozott a páratartalom és penészedés nem alakul ki az épületben, a szellőző rendszer kiszűri a bejövő levegőben található pollenek 70%-át.